logo

אטרקציות באיזור

הכי קרובים לחוויות

מלון שערי ירושלים ממוקם בפתח העיר היפה בעולם, שמספרת את דברי הימים בניחוחות, בצבעים ובמראות מופלאים.
הקירבה למרכז העניינים תאפשר לכם לצאת בהנאה לטייל באתרים היפים והמרגשים בעולם, לייצר חוויות בלתי נשכחות ולספוג השראה.
המלון נמצא בסמוך לדוכנים הצבעוניים ולניחוחות התבלינים המשכרים של שוק מחנה יהודה, בקרבת מרכז הכנסים של בנייני האומה, משכן הכנסת, מוזיאון ישראל, מוזיאון המדע ועוד רבים.
המלון קרוב לתחנת הרכבת הקלה והרכבת הבין-עירונית, שיובילו אתכם בקלות לכל מקום.

במרחק הליכה מהמלון

 • משכן הכנסת - מרחק הליכה: 2 ק"מ מהמלון.
  משכן הכנסת בגבעת רם, במרחק הליכה של 2 ק"מ מהמלון, הוא מקום פעילותה העיקרי של הכנסת. המשכן, שנחנך ב-1966, כולל את אולם מליאת הכנסת, חדרי ישיבות המשמשים בפעילות השוטפת של הכנסת, טרקלין שאגאל המשמש לקבלות פנים ממלכתיות ולאירועים מיוחדים ואגפים לשירות חברי הכנסת וצוותם.
  מול הכניסה למשכן, מחוץ למתחם, מוצבת מנורת הכנסת בדמות מנורת שבעת הקנים, אנדרטת ברונזה בגובה כחמישה מטרים.
 • גן הוורדים - מרחק הליכה: 2 ק"מ מהמלון.
  במרחק הליכה של 2 קילומטרים בלבד ממלון שערי ירושלים, בלב קריית הממשלה, נמצא גן וואהל לוורדים. סביב מרכז זה נמצאים מוסדות שלטון כמו משכן הכנסת, משרדי הממשלה ובית המשפט העליון.
  הגן נחשב לגן הייצוגי והגדול ביותר בישראל לוורדים, שתולים בו כ-15,000 שיחי ורדים מ-400 זנים שונים.
  בלב הפארק מצוי אגם מלאכותי קטן בעל שני מפלסים, אליו מוזרמים המים בתעלה פתוחה ממפל.
 • מוזיאון ישראל - מרחק הליכה: 2.4 ק"מ מהמלון.
  המוזיאון, השוכן בגבעת רם, במרחק הליכה של 2.4 ק"מ מהמלון, הוא הגדול והחשוב בישראל ואחד הגדולים במזרח התיכון. רשומים בו כחצי מיליון חפצי אמנות המשקפים את תרבויות העולם.
  במוזיאון תמצאו פעילויות לכל גיל, ארכיאולוגיה ישראלית ואת המגילות הגנוזות.
 • מוזיאון המדע - מרחק הליכה: 2.4 ק"מ מהמלון.
  מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושליםנמצא בקריית המוזיאונים שבגבעת רם בירושלים, במרחק הליכה של 2.4 קילומטרים ממלון שערי ירושלים. המוזיאון מציג תערוכות אינטראקטיביות מתחלפות בנושאי מדע וטכנולוגיה, ושואף להציג את המדע כחלק בלתי נפרד מן התרבות המודרנית ומקשר אותו לתופעות מחיי היומיום.

נסיעה בתחבורה ציבורית\רכב

 • שוק מחנה יהודה - מרחק הליכה: 2 ק"מ מהמלון.
  הליכה של 2 ק"מ בלבד מפרידה בין מלון שערי ירושלים לחוויה הרב חושית של שוק מחנה יהודה, שתציף אתכם בצבעים ובריחות של תבלינים, פירות וירקות טריים ועסיסיים ושלל מזונות מפתים.
  השוק מושך תיירים וצעירים רבים, ומגוון קהלים נוספים, בשעות היום והלילה, בגלל שפע המסעדות הפופולריות מכל הסוגים, שמבוססות ברובן על מוצרי גלם טריים מהשוק; והברים הרבים, שבהם תוכלו ליהנות מדרינקים מכל הסוגים והצבעים.
  השוק נמצא בין הרחובות יפו ואגריפס, לצד שכונת מחנה יהודה. 
 • גן סאקר - מרחק הליכה: 2.4 ק"מ מהמלון.
  גן סאקר, במרחק הליכה של 2.4 ק"מ ממלון שערי ירושלים, הוא הפארק העירוני הגדול בירושלים. הגן נקרא על שם הארי סאקר, פעיל ציוני מבריטניה וחבר ההנהלה הציונית.
  בסביבת הגן ניתן למצוא מוסדות ואתרים חשובים בירושלים: הכנסת; קריית הממשלה; בית המשפט העליון; גן וואהל לוורדים; מנזר המצלבה; מוזיאון ישראל; קמפוס גבעת רם של האוניברסיטה העברית; רחוב בצלאל והמחלקה לארכיטקטורה של האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל.
  בגן תוכלו לבחור מתוך שפע פעילויות ספורט עממי ופנאי, במגרשי ספורט לכדורסל ולכדורגל, ברחבת החלקה לסקייטבורדינג ולגלגיליות, במתקני המשחקים לילדים ובמתקני כושר. רחבת הדשא המרכזית משמשת למשחקי כדורגל, בייסבול, פוטבול ואף משחקי קריקט ופריזבי. בשבילים הסובבים את הגן ישנם מסלולי ריצה ומסלולים לרוכבי אופניים.
 • מדרחוב בן יהודה - מרחק הליכה: 3.2 ק"מ מהמלון.
  מדרחוב בן יהודה נמצא במרחק הליכה של 3.2 ק"מ ממלון שערי ירושלים - בין רחוב המלך ג'ורג לבין רחוב יפו במרכז ירושלים. המדרחוב כולל שפע חנויות, בתי קפה, מסעדות ועוד; ונחשב לאחד ממקומות הבילוי העיקריים שמושכים אליהם תיירים ומקומיים כאחד.
  ברחוב מתקיימים מדי פעם אירועי מוזיקה ואומנות רחוב ממוסדים והופעות מזדמנות של אומני רחוב עצמאיים.
 • העיר העתיקה והכותל - מרחק הליכה: 4.7 ק"מ מהמלון.
  העיר העתיקה בירושלים, במרחק הליכה של 4.7 ק"מ ממלון שערי ירושלים, היא האזור העירוני העתיק של ירושלים. 850 דונם ממנה מוקפים על ידי חומות ירושלים, והיא מכילה גם את הר ציון ועיר דוד, הנמצאים מחוץ לחומות.
  העיר העתיקה מחולקת ל-4 רבעים: הרובע המוסלמי, הרובע היהודי, הרובע הנוצרי והרובע הארמני. בחומה המקיפה את העיר העתיקה שמונה שערים: שער יפו, שער הפרחים, שער שכם, שער הפרחים, שער האריות, שער הרחמים, שער האשפות, ושער ציון.
  האתרים הקדושים לבני הדתות השונות נמצאים בעיר העתיקה, וביניהם: הר הבית, הכותל המערבי וכנסיית הקבר. לכן, העיר העתיקה היא מוקד משיכה לבני הדתות והאומות השונות מכל רחבי העולם.
  מקורם של רבים מהאתרים המצויים בתחום העיר העתיקה הינו מן העת העתיקה.
 • הכותל - בעיר העתיקה תמצאו כמובן את הכותל המערבי - אחד מארבעת קירות התמך  המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה, ויהודים מתפללים בו כבר יותר מ-1,100 שנים.
 • מרכז הקונגרסים בנייני האומה - מרחק הליכה: 700 מטר מהמלון.
  הליכה של 700 מטרים בלבד ממלון שערי ירושלים נדרשת כדי לבקר במרכז הקונגרסים הבינלאומי – בנייני האומה, שקיים כבר למעלה מ-60 שנה.
  במקום מתקיימים ירידים, כנסים, הופעות בידור, וועידות ותערוכות מקצועיות.